Основні причини через які деякі квітникарі відмовляються тримати товстянку в будинку

Не всі вірять у позитивність грошового дерева. Але чим аргументують дане твердження. Відповідь в статті.

Вважається, що грошове дерево приваблює багатство і благополуччя в будинок. Чоловік починає менше часу проводити в гаражі і біля телевізора, згадує, що за своєю природою він — ніхто інший, як впевнений в собі здобувач, який повинен забезпечувати і нести повну відповідальність за процвітання сім’ї.

Начебто все просто: чим пишніша крона у товстянки, тим міцніша і заможніша сім’я. Але чому ж тоді серед квітникарів зустрічаються ті, хто навідріз відмовляється заводити у себе цю рослину?

Річ у тім, що всі частини товстянки отруйні. У природному середовищі існування вони накопичують миш’як. Правда, в умовах обмеженості ґрунту горщикової рослини, даний фактор фактично нівелюється. Проте, частина квітникарів впевнена, що під час пересадки рослина може становити деяку небезпеку, наприклад, якщо отруйний сік потрапить в очі або на відкриту рану.

Апологети фен-шуя також попереджають любителів достатку: якщо красула надмірно розростеться, то почне, як губка, вбирати в себе чоловічу позитивну енергетику, а якщо зацвіте, що трапляється вкрай рідко, чоловік і зовсім може піти з сім’ї. Вся справа в надлишку жіночої енергії «інь» в цій рослині — листя округле, без витягнутих гострих форм і колючок, як у чоловічих рослин «янь».

У разі загибелі товстянки всю сім’ю чекають злидні і багаторічне животіння без перспектив кар’єрного росту і відпусток на море. Та що там говорити, часом перестане вистачати грошей навіть на їжу і комуналку.

Якщо раптом грошове дерево почне чахнути, не дивлячись на всі прикладені з вашого боку зусилля, краще подаруйте його знайомим, хто захоче спробувати його реанімувати і врятувати. Інший варіант — спробувати висадити красулу в сад на літо, а восени, до приходу холодів, знову викопати її і забрати додому. Головне — не викидати товстянку на смітник і не виставляти на вулицю або в під’їзд!

А яка Ваша думка на рахунок грошового дерева, роділіться з нами у коментарях.