Правильна чистка шуб та хутра

Кожен раз відносити в хімчистку і платити чималі гроші? Зовсім ні! Процедуру дуже просто провести вдома, причому ніяких спеціальних і дорогих засобів не знадобиться! Більш того, після такої чистки хутряний виріб виглядатиме набагато більш новим, а колір самого хутра — яскравим. А ще цей спосіб підходить для багаторазового чищення і дозволить зберегти “товарний вигляд” виробу багато років.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Ukr.Media.

У склянку гарячої води налийте півсклянки яблучного оцту.

Опустіть в розчин шматочок тканини, яким будете чистити хутро, а потім гарненько відіжміть.

Просоченою розчином вологою ганчіркою потрібно інтенсивно пройтися по всьому хутру: і по і проти ворсу. Не бійтеся, що від виробу буде пахнути — запах піде дуже швидко! Якщо ви чистите шубу, то особливу увагу зверніть на кишені, манжети рукавів і комір — зазвичай це самі засмальцьовані місця, на яких хутро заламується. Час від часу знову змочуйте ганчірку в розчині, віджимайте і продовжуйте чистити. Не бійтеся зволожити хутро — так і потрібно!

Якщо для чищення ви візьмете білу ганчірку, то здивуєтеся, побачивши, скільки, виявляється, бруду було на вашій шубці! У міру чистки ви будете помічати, що ворсинки на заломах починають підніматися, а хутро блищати. Вологу шубку після чистки потрібно повісити на плічка і залишити до висихання.

Після просихання виробу, озброюємося частим гребінцем і ретельно проходимся по зростанню ворсу. Діємо акуратно, щоб не рвати і не висмикувати хутро.

Результат — розкішне, блискуче, пухнасте хутро!