Категорії
Без категорії

«Прошу лише про гідність і повагу»: Наталія Могилевська розкритикувала поведінку суддів шоу «Танці з зірками»

Відома українська співачка Наталя Могилевська не вперше на шоу “Танці з зірками” — зірка була учасницею першого сезону і повернулась зараз, коли телеканал “1+1” відновив ефіри, передає Корупція.Стар

Однак, саме цей сезон став для неї та багатьох інших учасників випробуванням для характеру, адже судді не скупляться не лише на оцінки танцювальних здібностей, але й на оцінки зовнішності.

Так, минулого ефіру Катерина Кухар назвала Могилевську “свинкою Пеппою”, і цього ефіру були побоювання, що Наталя не повернеться на паркет.

“Ну як я могла не вийти? Я ж обожнюю танцювати. Ми тренуємося по дванадцять годин на день, я три рази в тиждень говорю “Стоп! Досить!”, Але знову повертаюся до зали. Фокстрот — найскладніший танець, ми мчали по паркету на величезній швидкості… Але я прошу суддів не про високі оцінки, а про коректне суддівство всіх учасників. Ви можете собі уявити, щоб Литвинов сказав : “Комаров, ви — дерево!”, а Чапкіс дорікнув Камалії, що з такими м’язами їй краще не вдягати сукні, що відкривають спину? Я прошу лише про гідність і повагу. І, як ви зрозуміли, я не збираюся здаватися і буду продовжувати танцювати “, — говорить Наталя.

Що ви про це думаєте?