Категорії
Поради

Приготування підгодівлі з пшона для болгарського перцю, щоб зібрати гарний урожай

Вже недовго залишилося до того часу, коли розсаду солодкого перцю потрібно буде відправляти на грядки або в теплиці. Але і там вона зажадає догляду. Зокрема, важливо добре підгодовувати кущики, щоб зібрати з них багатий урожай.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Ukr.Media.

Для цього цілком підійде добриво зі звичайного пшона. Використовуючи його, вдасться навіть з маленької грядки забирати овочі кошиками.

Пшоно є поживним елементом для ґрунту. У ньому міститься маса корисних речовин. Особливо хороша підгодівля з цієї крупи для солодкого перцю. Вона викликає раннє цвітіння, прискорює ріст, захищає від хвороб, покращує смак плодів і підвищує врожайність.

Для приготування добрива з цієї крупи багато часу і зусиль не буде потрібно.

Потрібно вибрати тару побільше і, вливши туди 5 л води, засипати 1 кг пшона. Цю суміш треба залишити на один-два дні, щоб настоялася. Потім розчин слід процідити і рідиною поливати кущики.

Викидати проціджене пшоно не варто. Воно підійде для удобрення ґрунту, і він стане поживнішим і більш насиченим корисними речовинами, що теж позитивно вплине на урожай.

Крім того, з пшона можна приготувати концентрований розчин — для підвищення імунітету рослин і захисту їх від хвороб, а також шкідників.

Для цього знадобиться десятилітрова ємність. У неї потрібно всипати 5 кг крупи і залити до країв водою. Через добу слід процідити розчин, обприскати або полити ним рослини, а макуху укласти в ґрунт.