Ракетний удар по Чернігову: Дмитро Ярош пропонує покарання за держзраду, корупцію і тому подібне, і це не довічне

Під час воєнного стану в Україні, має діяти вища міра покарання – розстріл. Про це написав командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош у Facebook, передають Патріоти України.

Коментуючи ракетний удар по Драмтеатру Чернігова, де проходила виставка дронів, Ярош пропонує розстрілювати за держзраду, корупцію та ідіотизм, який дорівнює держзраді.

“Вважаю, що під час воєнного стану в Україні, має діяти вища міра покарання – “розстріл”.

У першу чергу – за державну зраду.
У другу – за корупцію.
У третю – за ідіотизм, який дорівнює державній зраді.
Приклад – сьогоднішній Чернігів… Хто буде блеяти про демократію і права людини – хай заткнеться! На війні – свої закони”, – наголосив Дмитро Ярош.

Нагадаємо, організаторка виставки “Люті пташки” Марія Берлінська зазначила, що захід було заздалегідь офіційно узгоджено з місцевою владою, місце також було надано місцевою владою.

Однак о 14:02 у Telegram-каналі пресслужба Чернігівської міської ради повідомили, що виставку не погоджували з органами місцевої влади. “Проведення виставки, яка відбувалася сьогодні, 19 серпня 2023 року, у місті, з Чернігівською міською радою не погоджувалося. Жодних дозволів не надавалося”, – йдеться у повідомленні. Пізніше Берлінська пояснила, що питання узгоджувалось з ВЦА (військово-цивільною адміністрацією).