“Ще одна грандіозна ганьба”: Стало відомо про розкішний відпочинок Луценка на Сейшелах. Щоб не відставати від Порошенка?

Сьогодні стало відомо про ще одну грандіозну ганьбу, продемонстровану українському народові і всьому світові нинішньою клептократичною владою. Президент Порошенко таємно відпочивав перед Новим роком тиждень на Мальдівах, а генпрокурор Луценко – теж таємно, теж перед Новим роком і теж тиждень – гуляв на Сейшелах, передає Корупція.Інфо.

В кінці 2017 сім’я генпрокурора Юрія Луценка протягом семи днів відпочивала на Сейшелах, де орендувала три вілли.

При цьому сам він запевняє, що його сім’я має достатні і задекларовані фінансові ресурси для відпочинку на Сейшельських островах.

Про це генпрокурор розповів журналістам в Брюсселі.

«Всі кошти, які ми заплатили за перебування, будуть вказані в наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, який надав нам кошти для оплати цього семиденного відпочинку. Решту коштів, які ми витратили там на інші потреби, також будуть вказані в нашій декларації приблизно в березні-квітні », – повідомив Луценко.

Генпрокурор зазначив, що під час відпочинку на островах «ніяких надмірностей там не було».

«Я не схильний виправдовуватися. Але, на жаль, так реально відбувається, що відпочивати без проведення мітингів і дискусій я можу тільки за кордоном», – зазначив Луценко.

Глава ГПУ заявив, що його син, який платить податки, має можливість допомогти батькам «отримати цей відпочинок перед важким роком».

Генпрокурор пояснив, що допомога сина в розмірі 10 000 євро показана в декларації, як одноразовий подарунок.

Нагадаємо, Порошенко лише 16 січня змушений був зізнатися, що перед Новим роком літав на Мальдіви. Хоча ще 11 січня над ним з цього приводу справедливо познущалися Путін і російські журналісти. А українські активісти повідомили про цей кричущий факт ще 8 числа. Зауважте, у сьогоднішньої України дві головні біди – це війна і тотальна корупція. При цьому більше половини населення країни бідує.

Однак Верховний головнокомандуючий вважає нормальним злітати на тиждень на Мальдіви, а генпрокурор також нічого не бачить поганого в поїздці на Сейшели …

Що ви про це думаєте?