“Тіло помсти”: жінку яку кинув чоловік уже витратила понад $37тис. на своє тіло

Вона зробила збільшення грудей, бразильську підтяжку сідниць, підтяжку обличчя, ліпосакцію та вагінопластику.

Мама двох дітей витратила колосальні 37 000 доларів на покращення своєї зовнішності після того, як хлопець покинув її заради іншої жінки.

Коханий розірвав стосунки зі Стейсі Кларк за шість місяців до їхнього весілля. Про це пише nypost.com, за матеріалами ТСН.

Дівчина у розпачі зрозуміла, що має щось робити і тому імпульсивно вирішила вдатися до пластичних операцій.

За словами брюнетки, вона зробила все можливе, зокрема, підтяжку губ і очей, пересадку волосся, збільшення грудей, бразильську підтяжку сідниць, підтяжку обличчя, ліпосакцію та вагінопластику.

До доленосного повороту подій пара побудувала тривалі стосунки, що почалися в підлітковому віці.

“Ми познайомилися, коли нам було 14, а потім, коли мені було 16, у мене народився син”, – сказав Кларк, якій зараз 33 роки. “У мене народився другий син, коли мені було 18”.

Проте згодом вона та її коханий розійшлися.

Фотографиня із Вельсу розповіла, що звернулася до пластичної хірургії після того, як дізналася, що її колишній почав зустрічатися з іншою жінкою невдовзі після розриву.

Кларк сказала, що після того, як вона лягла під ніж, її самооцінка злетіла до небес.

“Операції вселили в мені впевненість. Я була зовсім іншою людиною з іншим поглядом. Я почуваюся сексуальніше, ніж будь-коли”, — додала вона.

Жінка пожартувала, що її стара зовнішність “сильно відрізнялася від післяопераційної”, втім, фото “до” вона не показала.

Попри те, що вона випромінює впевненість у своєму новому образі, Кларк сказала, що досі відчуває біль у серці, коли її просять знімати весілля:

“Було важко, що мої стосунки закінчилися за півроку до власного весілля. Насправді мені довелося фотографувати весілля у тому самому місці, де і мало бути моє власне. Це було дуже тяжко”.