Українці можуть отримати по 6660 гривень: кому виплачуватимуть

Грошова допомога надається у розмірі 2200 гривень на кожного члена сім’ї протягом 3 місяців.

Українці можуть одержати по 6 тисяч 660 гривень. Допомогу надає американська благодійна організація HIAS, пише Уніан.

Як повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, розраховувати на допомогу може лише певна категорія українців, які постраждали від військових дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської та Харківської областей.

“Звернутися за фінансовою допомогою можуть не лише люди, які втратили житло та кошти до існування внаслідок військових дій на зазначених територіях, а й уразливі сім’ї ВПО з цих областей. Також допомогу можуть отримати інваліди, члени неповних сімей тощо”, – йдеться у повідомленні. у повідомленні.

Хто має право на гроші від HIAS: докладне пояснення

 • Сім’ї ВПО, які перемістилися протягом останніх 30 днів,
 • Домогосподарства і сім’ї, що постраждали від раптових обстрілів, втратили члена сім’ї, кошти до існування в результаті військових дій,
 • ВПО або ті, хто перемістився понад 30 днів тому, які мають дохід менше ніж 5 тисяч 400 гривень на особу (за останні 3 місяці) та відповідають хоча б одному з критеріїв уразливості (мають двох або більше дітей, у сім’ї є особи з інвалідністю, вагітні або жінки з дітьми до 2 років, у сім’ї є люди похилого віку, яким більше 55 років).

  Також у Мінреінтеграції пояснили, що грошова допомога надається у розмірі 2200 гривень на кожного члена сім’ї протягом 3 місяців.

  Де оформити грошову допомогу:

  • На Київщині допомогу можна оформити у місті Бровари (вул. Незалежності, 5) з понеділка по п’ятницю.
  • У Харківській області – у місті Чугуїв (вул. Гвардійська, 20 – приміщення школи №1) по буднях.

  Допомога переселенцям

  Як уже повідомляв УНІАН, з 1 жовтня переселенцям надали можливість отримувати соціальні послуги по-новому. Мінсоцполітики запровадило у всіх регіонах України єдину інформаційну систему соціальної сфери (ЄІСС), завдяки якій внутрішньо переміщені особи (ВПО) зможуть отримувати соціальні послуги за місцем перебування.

  Нещодавно також стало відомо, що на Одещині переселенці зможуть отримати від ООН гроші та непродовольчі товари.

  Також у Мінсоцполітики розповіли, що внутрішньо переміщені особи можуть втратити щомісячні виплати, якщо перевірка встановить, що вони не перебувають за місцем реєстрації і вони не з’являться у 10-денний термін після перевірки для підтвердження своєї присутності.