Воїн ЗСУ: “Єдине, за що я вдячний Путіну – я познайомився зі справжніми людьми, відкинув сміття, яке у мене було і пишаюся цим. Пишаюся своїми командирами”

Український захисник написав дуже влучний пост про війну, яка насправді не є одним мінусом.

«Хлопці в мій підрозділ відбиралися за багатьма критеріями, зокрема, чесно відповідаючи на питання: «Чи будеш ти воювати, якщо раптом перестануть сплачувати зарплату?». Кожен із них сказав – так. Єдине, за що я вдячний **йлу – я познайомився зі справжніми людьми, відкинув сміття, яке у мене було і пишаюся цим. Пишаюся своїми командирами. На війні ти знаєш, що тут друг, там – ворог, а в цивільному житті все складніше. Спочатку я думав, що війна у мене забрала все. А потім я переосмислив і зрозумів, що надбав щось нове», – поділився відвертощами воїн ЗСУ.

«Дякую, воїне, за силу, за силу духу, дякую за вірність і за те, що прикрив нас, прикрив Україну з такими ж патріотами. Удачі тобі», «Дякую, наші захисники, за вашу службу», «Дякую вам і тисячам інших військових, які дають нам спокійно жити і працювати», «Щира подяка вам, наші Герої! Нехай вас Господь оберігає», «Так, війна показала, хто є хто», «Низько вклоняюся всім, хто захищав і захищає нас сьогодні!!!» – пишуть під постом.