Я ніколи до цього не відчував такї гордості за нашу Поліцію… Поліцейські наздогнали мою машину та зупинили: “Можна ваше посвідчення”? Я кажу: “Звичайно”. Те, що відбулось далі приємно здивувало…

Сьогодні стався цікавий випадок.

В місті Чернівці я випадково порушив правила дорожнього руху (не помітив знак, забороняючий правий поворот), та зробив це прямо на очах у наряда Патрульна поліція України, що проїзджав в машині поруч. Поліцейські наздогнали мою машину, зупинили. З патрульної машини вийшов молодий статний парубок, підійшов до мого відкритого віка та каже: «Можна ваше посвідчення водія та свідоцтво на автівку? Якщо можете, відкривайте відразу в Дії». Я кажу: «Звичайно». Відкриваю додаток, знаходжу посвідчення, показую, а він каже: «Ви проїхали під знак, розмір штрафу за таке правопорушення складає 340 грн. Знаєте де в Дії розділ «Допомога армії»?». Я кажу: «Знаю, на першій сторінці». А він: «Тож заходьте, відправте суму, яку дозволяє Вам бюджет та совість. Гарного дня.» Після цього він сів в машину й поїхав. А я, відправляючи кошти, зрозумів що зі мною трапились дві речі вперше в житті:

Я ніколи ще не сплачував штраф із таким задоволенням

Я ніколи до цього не відчував такї гордості за нашу Поліцію…

Навіть під час війни в країні може траплятися покращення, якщо воно буде траплятися в нашіх головах, серцях та в нашій совісті.

якую ЗСУ та Поліції!