Йде у велику політику? Зеленський прийняв несподіване рішення

Відомий український шоумен Володимир Зеленський заявив, якщо вирішить йти у велику політику, то продасть студію “Квартал 95”, передає Корупція.Інфо.

“Однозначно з бізнесу я б вийшов – це важливо. А чи будуть жартувати з мене? Думаю, будуть ще гірше (жартувати)”, – зазначив він.

Крім того, Зеленський додав, що не боїться жартів від колег по шоу “95 Кварталу”, так як гумор – це хороший “підказувач”.

“Тільки дурні не вчаться. Гумор – як світлофор або знаки обмеження швидкості. Знак радить вам їхати 60, тому що попереду слизька дорога. Точно так само і гумор – він показує тобі знаки. Це не означає, що ти далі розіб’єшся.

Просто попереджає, що краще тобі знизити швидкість, а тут – будь акуратніше, не ганяй. Такими порадами не можна не користуватися, навпаки – це дуже хороші натяки”, – сказав комік.

До слова, шоумен Володимир Зеленський розповів, що у грудні 2017 року зареєстрував “Політичну партію “Слуга народу”, щоб випередити незнайомих йому людей, які ще влітку 2017 року хотіли скористатися брендом “Кварталу 95” і зареєструвати таку політичну силу.

Примітно, що, згідно з даними ЄДР, керівник партії “Слуга народу” – Баканов Іван Геннадійович, який, за даними аналітичної системи YouControl, з 2013 року є керівником ТОВ “Квартал 95”.

Зазначається, що раніше “Політична Партія “Слуга народу” носила назву “Політична Партія “Партія Рішучих змін”.

Також при реєстрації партії була вказана її адреса: 04053, м.Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 77, офіс 728. Водночас як наголошується на сайті YouControl, така ж адреса вказана як місце реєстрації приватного юридичного бюро “Качура Лоерс” .

Також нагадаємо, в 2015 році відбулася прем’єра серіалу “Слуга народу”, в якому відомий комік Володимир Зеленський зіграв роль президента України. Всього по ТБ було показано два сезони цього серіалу, в перерві між якими на екрани також вийшов фільм за цим мотивом.

Що ви про це думаєте?