Як я роблю сиров’ялене м’ясо з часником. Мій улюблений рецепт …

Тепер ковбасу в магазині можна не купувати. Я навчу вас робити моє улюблене сиров’ялене м’ясо. Воно називається «поляндвиця» і виходить дуже смачне, обов’язково запишіть рецепт, щоб не втратити його.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на poradnytsya.info

Складові:

  • м’ясо
  • часник
  • сіль
  • вода
  • спеції

У цьому рецепті дуже важливо дотримуватися всієї послідовності приготування, тому читайте уважно і до кінця, щоб нічого не упустити і не наробити помилок.

Отже, нам знадобиться хороший шматок м’яса (вирізка, або шия, якщо любите з салом).

Готуємо розсіл. У каструлю наливаємо 3 літри води, кладемо 500г солі. Як тільки закипить і сіль розчиниться – вимикаємо вогонь і охолоджуємо розсіл до кімнатної температури. Кладемо в нього шматок м’яса (попередньо добре промити) і залишаємо на 1 добу прямо на столі, в холодильник ставити не треба!

Тепер витягуємо м’ясо, обтираємо його серветками, щоб видалити зайву вологу.

Потім моє найулюбленіше – це натерти шматок різними спеціями. Я використовую головку часнику, перець. Можна взяти паприку, зелень, кмин і взагалі будь-які спеції, які ви любите.

Щоб м’ясо краще просочилося спеціями, його потрібно трохи відбити качалкою. Потім накриваємо м’ясо серветкою або марлею і прибираємо в холодильник на 1 добу.

Тепер потрібно туго обмотати м’ясо звичайним бинтом або марлею, перев’язати товстою ниткою або мотузкою і підвісити на батарею або в будь-якому іншому зручному місці. Якщо будете робити влітку, то можна прямо на вулиці або на балконі.

Через 3-4 дні ставимо м’ясо в холодильник. А на наступний день можна пробувати. Це така смакота! Ніяку ковбасу в магазині вже не захочеться купувати! Приємного апетиту, мої дорогі!