Категорії
Спостереження

“Від України на Євробаченні повинен виступати Гебельс, який доведе Скабееву до суїциду в унітазі!” – донецький фашик.

З окупації спостерігати за подіями навколо Євробачення ну дуууже смішно.

Чесно, сам конкурс – тупо ні про що, це суто постсовкова хрень, мовляв вийдемо в Європі на сцену і порвемо її. Винятком було хіба що виступ Джамали на конкурсі, бо в рф спалахнуло так, що навіть інопланетяни подумали, що на планеті Земля почалася ядерна війна.

Повідомляє prefiks.win

 Ну а тепер про граблі. Отже, перше, що показав цей конкурс – конкурсанти і претенденти, які хотіли представити Україну, живуть в своєму світі і ледачі барани. Поклавши руку на серце, погодьтеся – будь-який конкурсант або претендент, який може представляти Україну на Євробаченні зобов’язаний був зазубрити всього 3 простих пропозиції:

 Росії – агресор.

 Крим – окупований рф.

 Україна воює з рф на Донбасі.

 Усе. Пісня може бути про ліхтарний стовп або про фіолетові яблука, але за рік можна німого пінгвіна навчити виразно вимовляти вищеназвані тези. Тільки птахи миру, співуни і співачки блядь, виявилися настільки оленями, що їх IQ не дозволив їм запам’ятати вищезгаданий давньокитайський трактат «про кацапів і війну».

Причину хочете знати, по якій співуни і співачки не захотіли убезпечити себе від критики? Все просто: Євробачення закінчиться, потім прийдуть суворі будні і потрібно буде відбивати бабло. І за баблом хочеться їздити в рф. Все, не шукайте підводних течій, Пітіси мира елементарно хочуть бути поза політикою, представляти Україну і їздити в рф на заробітки. А шо тут такого, йопт? Он, у Порошенка … Ну і так далі. Просто претенденти, які представлятимуть Україну на конкурсі хочуть і рибку з’їсти і на х;й сісти. Ну а війна, окупація, Крими всякі – то таке, Пітіс мира люди творчі, їм не до цього.

 Друге. Дві ватяні бляді, анька і машка які. Без образ, то шо ці дві курки ватяні, було зрозуміло з їх біографії і родичам. Особисто я не розумію, чому цих двох шмар взагалі допустили до конкурсу, знаючи що їх батьки працюють в окупованому рф Криму.

 Для тих, хто в танку і толерантнутий на всю голову, поясню на пальцях:

 а) не може бути розпливчастих тез з приводу Криму у людини, яка представляє Україну.

 б) якщо б кури сказали щось на кшталт «наші батьки відмовилися виїжджати з Криму, бо це їх земля, Крим для них завжди буде Україна, вони ішачать двірниками» це одне. Але дві тупі пі8ди почали заливати про те, що їхні батьки працюють на благо Криму, хоча по факту вони, батьки, співпрацюють з окупантами. А це зашквар, панове. Радує тільки те, що кури розкрилися рано і не поїхали на конкурс від України.

 Також у мене питання до журі та організаторам, яке обирало конкурсантів, які можуть представити Україну на міжнародному Конкус: ви взагалі дебіли? Або ви не розуміли, що кури спали? Або ви не читали біографію шмар? Відповідь насправді проста – організаційний комітет прекрасно розумів, кого вибирав і читав біографію ватніц. Ну а серед самих організаторів також дохуя вати або тих, хто на п’ятий рік війни «поза політикою». Привіт хом’якам, які верещать про ватний Донецьк – у вас в організаторах Нацвідбору на Євробачення вата сидить.

Ну поки хом’яки палають праведним гнівом і шукають колоди в оці, я продовжу.

Чесно, не слухав пісню марув або хто там переміг. І так, мені абсолютно похер, кого пошлють на Євробачення від України, хоч бобра в чоботях.

Моя особиста позиція проста: на п’ятий рік війни з рф подібні зашквари з претендентами представляти Україну недоречні, країну повинен представляти не той, хто красиво заспіває, а той, хто змусить 140-мільйонний ебанарій вити і змусить всю Європу згадати про Крим і війну.

 Так, я вважаю, що Україна має представляти на Євробаченні Геббельс з мікрофоном, який грамотно тикаючи паличкою в око змусить верещати всю ватяну піздоту, який на будь-якій прес-конференції скаже, мовляв я представляю країну, на яку напала рф, але моя пісня не про це, а про долю бобра на підборах, який закохався в слона на ім’я Хуліо. Ну і так далі.

 Без образ, занадто багато загиблих на війні з боку України, щоб грати в толераст. Згадайте конкурс, в якому рф представляло ватяну диво на інвалідному візку і як Русня хотіла з України зробити чудовисько в медіа просторі, використовуючи інваліда з Ухти і зніміть рожеві окуляри. Ворога треба бити, в тому числі по яйцях і зі спини. Інакше вб’ють тебе. Все просто і нічого складного.

 Ну а тепер беремо дубінес і починаємо лупити по руках тим, хто не зміг за рік підготувати жодного Геббельса, який може представити Україну на Євробаченні в якості не співака, а в якості пропагандиста. Міністерство культури, мінніхуя, організатори конкурсу + хуев всяких міністерств чогось беспезди важливого палець об палець не вдарили, щоб від України поїхав на Євробачення той, хто після першої ж прес-конференції змусить кацапів розбити телевізори, доведе скабееву до суїциду в унітазі і руками європейців змусить лягти Сервера Гугл від запиту «війна в Україні».

Чесно, не знаю по ієрархії, які з важливих шопіздец міністерств відповідально за підготовку учасника на міжнародному конкурсі, але, сука кота за рік можна навчити танцювати брейк-данс, а не те що підготувати одного співаючого Кисельова Українського розливу.

 Для тих, хто в танку і фанат демагогії, мовляв ми не можемо так зробити, у нас демократія, поясню на пальцях вигоду в грошових знаках: як тільки наш переможець національного відбору, будь то Геббельс з Житомира або Фрау Тетяна, дасть першу прес-конференцію європейським змі та скаже, мовляв прохання не плутати Україну і рф, бо рф – це окупант, в Рашке почне горіти так, як ніби від України поїхав Ярош на Євробачення, а в підтанцьовці у нього зігующіе хлопчики і Фаріон. Росії у відповідь кинеться відіграватися інформаційно і вбухає вагони бабла, щоб перебити топ новина, яка облетить абсолютно все змі. А значить що? Менше грошей на кулі і на танки, менше грошей виділиться для підтримки окупації. Це не штука баксів, немає. Йдеться про мільйони зелені, які рф тупо просадив, щоб зам’яти скандал.

Ну і останнє. Особисто я послав би на Євробачення когось родом з окупованих Донецька чи Луганська, який опустив б ріс змі публічно (уявіть, що б було, якщо б чол на питання російських журналістів сказав: «я не розумію російської«. Щоб уебать під дих роспропаганде всі засоби хороші, в жопу толерантність. Представник від України на першій же прес-конференції підірвав інтернет і все топ змі + змусив би Кисельова і компанію виходити на говно ще до його поїздки на сам конкурс.

 Одним словом, на Донбасі все Сепар. Тільки хуй його знає, хто голосував за двох шмар, Анька і Машку і хуй його знає, хто допустив з організаційного комітету ватних курей до конкурсу.

 І так – з толерантністю у мене все погано. Так і живу з цим.

Фашик Донецький.

 P.S .: Наш сайт абсолютно волонтерський, гранти не гриземося, дотацій з бюджету не отримуємо. У кого є можливість взяти участь в розвитку проекту, будемо вдячні.

 Рабів надішлемо поштою.

Що ви про це думаєте?