Ось він дієвий метод відбілити білу тканину

Часто при відбілюванні ілизни виникають труднощі, тому важливо знати деякі хитрощі та як правильно відбілювати білизну.

Якщо після прання ви бачите, що ваша білизна запрана, на ній багато сірості, жовтизни, спробуйте мій простий і дуже бюджетний спосіб.

Насамперед звертаю вашу увагу не те, що речі мають бути обов’язково випрані. Не застосовуйте спосіб із непраними, брудними речами.

Я з прання дістала дитячі білі шкарпетки, вони були дуже брудними. Після прання з порошком з відбілюючим ефектом я досягла такого результату.

Видно, що шкарпетки жовті та сірі, до кінця не відбілилися та не відпрались. І ще маю футболку. Видно, що вона запрана, несвіжа, не біла. Але вона при цьому є абсолютно чистою.

Для того, щоб показати вам результат “до і після”, одну шкарпетку я випраю своїм способом, а одну шкарпетку залишу для порівняння.

Як відбілити речі, як працює спосіб:

для відбілювання потрібне якісне господарське мило.
беру таз із теплою водою і дуже ретельно, капітально речі намилюю господарським милом;

після цього речі акуратно складаю в пакетик. Можна взяти прозорий, але краще із зав’язочками;
пакет я зав’язую, кладу в тарілку і ставлю в мікрохвильову піч;
потужність мікрохвильової печі встановлюю на максимум і ставлю час – 2 хвилини. Для моєї мікрохвильової печі цього достатньо, щоб білизна відмінно прогрілася, і при цьому пакет не розплавився. Ви орієнтуйтеся по своїй мікрохвильовій печі, час збільшуйте поступово, поставте на 2 хвилини, якщо буде недостатньо, поставте ще на 1-2 хвилини. Білизна має максимально прогрітися, щоб максимально спрацювало господарське мило.

Беру таз із гарячою водою, на кожен літр додаю 1 столову ложку звичайної харчової соди, можна взяти кальциновану;

Відразу після мікрохвильової печі опускаю гарячу білизну в розчин. І білизна та розчин обов’язково мають бути гарячими. Залишаю білизну в розчині до охолодження (приблизно 1,5-2 години), потім перу вручну або в машинці.

Білизна вже після мікрохвильової печі стає свіжа, біліша на кілька тонів. Результат після замочування ще більше вражає, важко повірити, що це шкарпетки з однієї пари.

У мікрохвильовій печі дуже сильно нагрівається тканина, яка додатково намилена милом з відбілюючим ефектом, за рахунок цього відбувається таке сильне очищення. Але й другий етап із застосуванням гарячого розчину соди додає ефекту. Виходить навіть крутіше, чим із кисневим відбілювачем.

У способі активно використовується гаряча вода, це треба враховувати, якщо речі сідають, цей спосіб не підійде. Я так перу білі дитячі речі, шкарпетки, спідню білизну білого кольору. Результат чудовий, а спосіб дуже бюджетний! Він допомагає врятувати білі речі.

Спробуйте відбілити речі цим способом і Ви будете здивовані результатом.