Категорії
Спостереження

Ось як насправді виглядала б карта світу, якщо б площа країн дійсно відповідала числу жителів

Карта, на якій відшукати Росію не так просто!

З’явилася карта, яка відображає, як виглядала б наша планета, якби площа кожної країни була пропорційна чисельності населення в ній. І скажемо прямо: якби ти побачив її в такому вигляді, навряд чи б визнав в ній нашу рідну Землю!

За даними лічильника населення Землі, зараз на нашій планеті живуть близько 7 770 000 000 людей. Найбільш густонаселені країни – Китай близько (1 мільярд 440 мільйонів) і Індія близько (1 мільярд 387 мільйонів). На третьому місці зі значним відривом – США (всього-то 314 мільйонів жителів), потім Індонезія, Бразилія, Пакистан, Нігерія, Бангладеш і тільки потім, на дев’ятому місці, Росія. І якщо в інших вищеназваних країнах спостерігається приріст населення, то в Росії населення зменшується, так що є всі шанси вилетіти з першої десятки.

На карті це показано візуально, причому творці подбали навіть про те, щоб в Китаї малонаселені райони Гімалаїв можна було відрізнити від густонаселених східних прибережних районів, в Великобританії розглянути відмінності між північним і півднем, а в Німеччині – між Заходом і Сходом.

Що стосується Росії, вона на карті виглядає як тонка червона лінія по краю Північного Льодовитого океану, а з півдня її підпирають гіганти Індія і Китай.

Кожна клітина на мапі пропорційна кількості людей, що живуть на даній території. Так що неабияк схудла Росія трохи розширюється у своїй європейській частині, на яку і доводиться велика частина населення.