Що буде, якщо заряджати акумулятор не знявши клеми

Всі ми добре знаємо, що періодично акумулятор потрібно заряджати. Але більшість із нас не зає точної відповіді на питання чи можна заряджати акумулятор не знімаючи клеми.

Сучасні зарядні пристрої бувають різні, і вони значно спрощують нам життя. Тому заряжати акумулятор не знявши клеми можна, нічого фатального не буде.

Автовласники з досвідом точно запевнятимуть, що заряджати батарею можна тільки в домашніх умовах в теплі з використанням відповідних вирівнювачів.

Водночас обираючи експрес-зарядку, варто пам’ятати, що сьогодні машини розділяють на два типи: карбюраторні та інжекторні. Останні найбільш поширені, що пояснюється їх універсальністю користування, потужністю та економічністю. А старі двигуни карбюраторного типу зараз майже не зустрічаються і, скоріше, вважаються раритетним.

Однак радимо використовувати якісні заводські зарядні пристрої, краще не експерементувати до нічого добро це не приведе.

Підзарядка АКБ на старих карбюраторних автомобілях не являє собою складності, при цьому знімати батарею не треба, бо такі машини не мають ніякої вбудованої автоматики. А з підзарядкою акумуляторів інжекторних машин все трохи складніше.

Більшість сучасних авто мають відмінний захист від перепадів напруги. Повторимо ще раз, що для підзарядки без скидання клем безпосередньо на машині варто вибирати виключно якісні підзарядки, в яких напруга не перевищує 15 Вольтів.