Категорії
Події

“Я би повторив це Ляшку в лице!” Батько полоненого Василя Сороки “облив холодною водою” Тимошенко та Ляшка

Народний депутат Олег Ляшко не робить нічого задля повернення українських моряків із російського полону.

Про це в ефірі “Прямого” у ток-шоу “Ехо України” заявив батько полоненого співробітника СБУ Василя Сороки Віктор, пише bbcccnn.org

– Ви написали емоційний пост у “Фейсбуці”, де про Ляшка і Тимошенко Юлії Володимирівни. Що вам не сподобалося?

“Після того, що ми побачили інформацію, що кораблі розстріляні, що у нас є військовополонені, що ми не знаємо про їх долю, — і тут виходять два, будемо говорити так, представники народу, яких народ обрав у Верховну Раду, і торгуються з президентом про введення чи не введення воєнного стану. Хіба це народні депутати? Коли у нас є акт агресії, коли кораблі Російської Федерації під своїми прапорами розстрілюють кораблі, які йдуть під українським прапором у міжнародних водах, а та людина собі ставить сьогодні, щоб проторгувати, і йому саме основне – вибори? Я рахую, і моя думка така, то не народні депутати.

Сьогодні нам надо об’єднатися, сьогодні є факт, сьогодні треба визволити наших військовополонених, які сьогодні є поранені. Ми майже не маємо про них… То було в емоційному стані. Але я би повторив це Ляшку в лице: що він погань, і він перша скотиняка, яка сьогодні не робить нічого для того, щоб повернути хлопців додому!

Об’єднайтесь, зробіть все можливе для того, щоб повернути сьогодні, а потім думайте про вибори. Сьогодні держава Україна в небезпеці, а не ваші вибори і ваші крісла, і все інше”.

Раніше Віктор Сорока опублікував у соцмережі емоційний пост, у якому звернувся до нардепа Олега Ляшка.


Що ви про це думаєте?